top

Filters:

Aktualne ogłoszenia towarzyskie Krynica Zdrój

Search Results: 1

2023-01-15 19:10:00
Krynica Zdrój, Ogłoszenia kobiet
tylko masaż

Witajcie boginie  i bogowie !!!Mam na imię Bernatka i zawodowo zajmuje się masażem tantrycznym czyli takim który uzdrawia energie sexualna. Z wykształcenia jestem Technikiem masażysta a moja przygoda z tantra zaczęła się 10 lat temu gdy sama miałam problemy z osiągnieciem orgazmu. Dziś pomagam innym dlatego na spotkanie ze mną zapraszam osoby które maja problem z osiągnieciem orgazmu, zaburzeniami erekcji, spadkiem libido , przedwczesnym wytryskiem, kompleksami , nieśmiałością , samotnością oraz tych wszystkich którzy chcą się przy mnie zrelaksować i odstresować. Masaż tantryczny nie tylko uzdrowi waszą sexualność ale także rozbudzi wasze zmysły i ciało , oraz pomoże wam pozbyć się napięć i stresów a także wyzwoli hormony szczęścia.Wykonuje tylko masaż o nazwie ,,uzdrawianie lingama,,  tylko dla panów lub ,,uzdrawianie yoni ,, tylko dla pań  oraz masaż dla par.   koszt każdego masażu to 250 za 1 hMasaż zaczynamy od rozmowy gdzie opowiesz mi o swoim problemie z jakim do mnie przychodzisz. Następnie weźmiesz prysznic aby się odświeżyć i rozgrzać ciało ciepłą wodą, potem zrobię ci krótki rytuał powitalny tz. ,,przywitanie boga,, a następnie będę cię masować na miękkim łóżku , przy świecach i muzyce relaksacyjnej ciepłym olejkiem i gorącymi kamieniami aby spotęgować twoje doznania.Podczas masażu będziemy nadzy , ale to tylko ja będę cię dotykać .Ty musisz leżeć spokojnie z zamkniętymi oczami oby proces uzdrawiania mógł przebiegać prawidłowo.Masaż zakończymy wytryskiem rozkoszy o ile będziesz sobie tego życzył lub życzyła.Po masażu weźmiesz prysznic aby czystym położyć się do łózka i pozostać sobie jeszcze w tej cudownej energii .Całkowity czas spotkania to 1,5 godziny,Z tego względu że przemieszczam się po Polsce i nie worze ze sobą ręczników ani prześcieradeł można mnie spotkać tylko w hotelach i niektórych miastach. Żeby skorzystać z mojego masażu należy wcześniej do mnie zadzwonić i  umówić dzień i  godzinę spotkania po czym wpłacić zaliczkę i zarezerwować sobie pokój w hotelu w którym akurat będę ponieważ masaż będzie przebiegał  w twoim pokoju hotelowym abyś po masażu nie musiał wychodzić tylko został sobie w łóżku i odpoczywał. Zaliczkę można wpłacić tez osobiście gdy przyjedziesz do hotelu i gdy umówimy się osobiście na spotkanie.Godziny na które się umawiam to / 10,00 / 12,00 / 14,00 / 16.00 / 18,00 / 20,00 /Zapraszam gorącoBernatka 76Jeśli nie będziesz mógł się do mnie dodzwonić to napisz smsa . Odpisze w wolnej chwili.Na wszystkie pytania odpowiadam tylko podczas rozmowy telefonicznej.

phone whatsapp email globe
Aktualne ogłoszenia towarzyskie typu Roksa Krynica Zdrój zweryfikowane anonse erotyczne, darmowe sex ogłoszenia i prywatne oferty w Krynicy-Zdroju.

Nowa baza sex ogłoszeń erotycznych w Krynicy-Zdroju

Nowoczesna centrala sprawdzonych i solidnych ogłoszeń erotycznych z całej Polski. Nasz portal nie jest powiązany z Roksa. Ogłoszenia towarzyskie Krynica Zdrój zamieszczane na portalu są zawsze najświeższe i weryfikowane, dzięki temu masz pewność, że Twój wybór okaże się trafny.

Bezpłatne ogłoszenia typu Roksa Krynica Zdrój

Na stronie uświadczysz sex oferty w Krynicy-Zdroju energicznych, doświadczonych dziewczyn, które są gotowe, aby spełnić wszystkie Twoje fantazje oraz ogłoszenia erotyczne Krynica Zdrój typu Roksa umożliwiające rozkoszne spędzenie wolnego czas w jakikolwiek sposób sobie wymarzysz. Otwórz się na anonse erotyczne, których nie uświadczysz w innych miejscach i zrealizuj swoje potrzeby już dziś.

Jeżeli wiesz, czego pragniesz, posiadasz określone potrzeby i klarowne wymagania względem kobiety, jak najszybciej poznaj sex ogłoszenia Roksa Krynica Zdrój na naszym portalu. W obecnych czasach bezpieczeństwo i pewność, a także łatwość zawierania relacji tego typu jest priorytetowa. Ogłoszenia erotyczne to najlepszy i najłatwiejszy sposób, aby zagwarantować sobie sympatyczny i rozrywkowy wieczór. Jeżeli tak jak większa część nas żyjesz w czasach zabiegania i zapracowania, dni są coraz krótsze, a Twoje potrzeby odkładane na dalszy plan - sex ogłoszenia oraz anonse towarzyskie Krynica Zdrój, które znajdziesz na naszej stronie, pomogą Ci zagwarantować spędzenie fenomenalnego czasu w towarzystwie idealnej i otwartej kobiety. Bądź pewien swoich pożądań i nie ograniczaj swojej wyobraźni. Ogłoszenia kobiet na seksa.pl zagwarantują Ci żeby ziścić ponadto najbardziej skrywanych fantazji w atmosferze dyskrecji i gwarantując prawdziwe i zweryfikowane ogłoszenia erotyczne.