top

Filtry:

Co się stało z Roksa.pl?Co się stało z Roksa.pl?

Co się stało z roksa.pl?

 

Pytanie zawarte w tytule zadaje sobie obecnie tysiące użytkowników strony roksa.pl, których z dnia na dzień zaskoczyła informacja, że ich ulubiony portal zawierający ogłoszenia towarzyskie zakończył swoją działalność. Dokładna informacja zawarta na najstarszej stronie zawierającej sex oferty z całej Polski brzmi następująco: „Działalność portalu ROKSA.pl została zawieszona! Niestety, ale dalsze świadczenie usługi nie może być zrealizowane. Szczegółowe wyjaśnienia przekażemy jak tylko będzie to możliwe.” Jak możemy się domyślać, informacja ta nie zaspokoiła ciekawości stałych bywalców strony, na której umieszczane były ogłoszenia erotyczne oraz ogłoszenia kobiet i klubów gwarantujące miło spędzony czas i realizację najskrytszych oczekiwań użytkowników strony roksa.pl.

 

Strony podobne do roksa.pl zaczęły przeżywać prawdziwe oblężenie. Niestety duża część z nich nie może nawet porównywać się do najstarszego i największego portalu zawierającego ogłoszenia erotyczne. Roksa.pl zdobył stałych fanów i oddanych użytkowników dzięki dużej bazie, w której znajdowały się sex anonse z każdej części kraju. Co stało się z roksa.pl? Dlaczego roksa tak nagle zakończyła swoją działalność?

 

Do tego momentu właściciele popularnego portalu pośrednictwa usług seksualnych nie zajęli stanowiska w tej sprawie. Wielu stałych użytkowników obserwujących ogłoszenia towarzyskie i ogłoszenia erotyczne dodawane na łamach portalu pozostało bez odpowiedzi. Według obietnic strony roksa.pl poznamy przyczyny zawieszenia jej działalności wkrótce i miejmy nadzieję, że dotrzymają słowa danego swoim użytkownikom i ogłoszeniodawcom.

 

Jakie są strony typu roksa.pl?

 

W oczekiwaniu na szczegółowe informacje dotyczące zaprzestania działalności strony roksa.pl ogłoszeniodawcy są zmuszeni opublikować swoje ogłoszenia erotyczne na innych portalach i znaleźć strony typu roksa, aby kontynuować swoje nieograniczone przygody. Strony podobne do roksa.pl istnieją w sieci i prowadzą swoją działalność w różnie skuteczny sposób. Niektóre strony typu roksa.pl kierują się podobnymi wymaganiami względem swoich użytkowników i ogłoszeniodawców jak właściciele strony Roksa, a inni podchodzą mniej skrupulatnie, oferując niesprawdzone ogłoszenia erotyczne i oferty klubów bez zweryfikowania ich prawdziwości. Poszukując strony jak roksa.pl zwróć uwagę na to, aby była to prawdziwa strona dbająca o ogłoszeniodawców i użytkowników, a także weryfikująca ogłoszenia towarzyskie pojawiające się na stronie.

 

Co może niepokoić na łamach strony typu roksa.pl?

 

Przede wszystkim nienaturalne zdjęcia, jakie zawierają zamieszczane ogłoszenia towarzyskie. Wszystkie anonse erotyczne powinny zawierać dokładny opis, który jest poprawnie zapisany i spójny z załączonym do oferty erotycznej zdjęciem. Każda sex oferta posiada również umieszczony w widocznym miejscu telefon kontaktowy. Anonse erotyczne oferujące usługi seksualne mają wyszczególniony zakres świadczonych usług, aby zapewnić maksymalny komfort ogłoszeniodawcy oraz użytkownikowi korzystającemu z ogłoszenia towarzyskiego.

 

Strony podobne do roksa.pl starają się zapewnić podobne doznania z korzystania z portalu, jakie zapewniała roksa, jednak łatwo trafić również na te nieprawdziwe ogłoszenia towarzyskie, które zawierają sex anonse osób fikcyjnych, niezdecydowanych i często nieprawdziwych korzystających ze zdjęć ogólnie dostępnych w internecie, na przykład w katalogach z bielizną. Znalezienie strony typu roksa.pl może nie być łatwe, dlatego zanim skorzystasz z przedstawionej oferty erotycznej, upewnij się, że warto.

 

Czy roksa.pl będzie jeszcze działać?

 

Najprawdopodobniej nie. Na ten moment nie ma żadnej informacji, która świadczyłaby o tym, że ogłoszenia towarzyskie w ogromnej bazie roksy będą znów aktualne. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że ten najstarszy portal z ogłoszeniami erotycznymi nie wznowi swojej działalności, jednak na te moment warto poszukać strony podobne do roksy.pl, aby zapewnić sobie te same usługi, które oferował portal.

 

Istnieją strony typu roksa.pl takie jak odloty.pl, hotnight.pl, anonsik.pl czy lokalne strony z ogłoszeniami różnego typu, które starają się dorównać roksa.pl i mogą być alternatywą. Podobnie jak strona seksa.pl, która swoją działalność opiera na tych samych zasadach co roksa.pl, dbając o sprawdzone i aktualne ogłoszenia erotyczne. Seksa.pl to strona typu roksa.pl zawierająca dużą bazę ogłoszeń kobiet z całej polski. Ogłoszenia towarzyskie i sprawdzone sex oferty w bazie seksa.pl zapewnią znalezienie odpowiedniej kobiety na szalone popołudnie. Jeżeli zależy Ci na pewnych ogłoszeniach towarzyskich poznaj bazę sex ofert na seksa.pl, jedynej stronie zawierającej ogłoszenia erotyczne podobne do roksa.pl.

 

Przyzwyczajenie do strony oferującej ogłoszenia towarzyskie, która funkcjonowała nieprzerwanie od kilkunastu lat, może być silne i strony podobne do roksy mogą nie spełniać oczekiwań stałych użytkowników roksa.pl jednak obecna sytuacja zmusza do zmiany i warto rozejrzeć się w ofercie stron typu roksa.pl, aby zapewnić sobie rozrywkę i przyjemność mimo zamknięcia ulubionego portalu.