top

Filtry:

Klaudia

Klaudia Art

Komentarze(0)review

Klaudia

Klaudia Art

Wiek: 19
Wzrost: 172cm
Waga: 52kg
Biust: 4

Miasto:

Warszawa

Adres:

Bagno
00-112 Warszawa

Opis

Cześć!

Jestem, młodziutką kobietą specjalizującą się w masażu erotycznym. Twoje nagie ciało masuję swoim nagim ciałem, masaż obejmuje całe ciało a więc również masaż miejsc intymnych ;).

Zwracam szczególną uwagę na świetną, luźną atmosferę, którą poczujesz już na samym wejściu. Mój gabinet jest 100% przygotowany a więc czyściutki i odpowiednio nastrojowy.

Podczas spotkania jestem w pełni skoncentrowana na Tobie a Twoja przyjemność jest moim jedynym celem. Prysznic oczywiście dostępny przed jak i po masażu. Wszystkie akcesoria jak ręcznik, klapki czy szlafroki są u mnie jednorazowe. Godzina trwa u mnie pełne 60 minut :)

Jestem zawsze uśmiechnięta i bardzo przyjaźnie nastawiona, serdecznie zapraszam :)

Zdjęcia, które załączyłam są w 100% autentyczne, wykonane miesiąc temu. Masz więc pewność, że przywita Cię dziewczyna ze zdjęć :)

Nie oferuję seksu klasycznego.

Bardzo proszę o poszanowanie mojego czasu. Jestem normalnym człowiekiem i traktuję masaż erotyczny jako swoją pracę. Jeśli nie masz zamiaru przyjść proszę nie umawiaj się a jeśli coś Ci wypadło to zadzwoń i poinformuj mnie. To dla mnie bardzo ważne :) Ze względów organizacyjnych jeżeli umówisz się i nie przyjdziesz ani nie dasz znaku będę musiała wpisać Cię na czarną listę :(

Video

Brak filmówBrak filmów

Opcje

Usługi

  • Masaż erotyczny

Komentarze

review (0)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy.!