top

Filtry:

Ela

Namietny masaz erotyczny

Komentarze(0)review

Ela

Namietny masaz erotyczny

Wiek: 27
Wzrost: 169cm
Waga: 54kg
Biust: 2

Miasto:

Wrocław

Adres:

Ołbińska 4b
50-237 Wrocław

Opis

Czym jest masaż erotyczny w salonie Winks? Tym, czego nigdy wcześniej nie zaznałeś – gwarantujemy. To intymny rytuał, egzotyczna przygoda z ciałem masażystki i wspólna podróż ku przyjemności.

Wejdź do przygotowanego już pokoju Winks. Połóż się i wczuj w atmosferę. Zauważ ogniki świeczek igrające na wietrze. Wsłuchaj się w muzykę. Przyjemnie? Teraz dołączę do Ciebie ja. Przyniosę ciepły, aromatyczny żel, którym obleję Twoje ciało – od karku po stopy. Czujesz, jak delikatnymi dłońmi rozprowadzam go po Twojej skórze? A to dopiero początek. Zaraz naga położę się na Tobie, by miękką skórą ślizgać się po Twoim ciele, masując każdy jego fragment. Nie pominę żadnego. Tyle razy zmienimy pozycję, aż oboje będziemy śliscy od olejku. Pozwól mi na to. Szepnij tylko słowo.

Nie czekaj, by przeżyć to, co będzie dla Ciebie czystą, niezapomnianą przyjemnością. Daj upust stresowi i zmęczeniu. Pozwól uwieść się magii masażu w salonie Winks. Jedyne, czego potrzebujesz, to odwaga, by otworzyć się na nowe doznania i wyjątkowe poczcie bliskości.

Zapraszam codzinnie od 10 do 22

www.winks.pl

tel: 792669669

[email protected]

Video

Brak filmówBrak filmów

Opcje

Usługi

Komentarze

review (0)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy.!