top

Filtry:

Nika

Nika ! Studio masazu VINNERI

(100% zweryfikowane)

Komentarze(0)review

Nika

Nika ! Studio masazu VINNERI

(100% zweryfikowane)

Wiek: 26
Wzrost: 175cm
Waga: 53kg
Biust: 3

Miasto:

Koszalin

Adres:

Koszalin Ul. Zwycięstwa 135
70-900 Koszalin

Opis

 Zapraszamy do odwiedzenia świata relaksu i przyjemności!


Studio Masażu VINNERI-terytorium relaksu i przyjemności. Piękne dziewczyny, orientalna atmosfera, wyjątkowa obsługa. Oferujemy wyjątkowy relaks z elementami erotyki. Relax VINNERI jest przeznaczony dla osób, które rozumieją znaczenie przyjemności i prawdziwego luksusu masażu tantrycznego.

NIE OFERUJEMY SEKSU I LODÓW

Rezerwacja wizyty do salonu masażu:

+48 536 763 703

WhatsApp: https://wa.me/message/B4DQDRFHOSSGG1

Koszalin Ul. Zwycięstwa 135

Classic

 

✅Masaż erotyczny  «Classic»

- 30/60/90min 150/210/340 zł

 Wykonując masaż Body, piękna dziewczyna wykonuje technikę masażu klasycznego i pieści swoje elastyczne pośladki, uwodzicielski brzuch - wszystkie erotyczne części ciała masażystki żartobliwie podniecają "gorące miejsca" Twojego ciała.  Podczas tego masażu nie wolno się dotykać masażystki.

«Classic» - to :

- unikalna technika szybkiego relaksu;

 - delikatne dotknięcia i delikatne głaskanie stref erogennych;

 - czas sesji, podczas której uzyskasz maksimum emocji i żywych doznań.

 Jeśli chcesz zamówić sesję masażu erotycznego i uzyskać maksimum przyjemności i korzyści dla swojego ciała, zaufaj prawdziwym profesjonalistom, którzy biegle posługują się technikami masażu i potrafią w krótkim czasie wprowadzić cię w stan ekstazu!

 

                                           VIP

????Masaż tantryczny VIP + masaż Lingam - 30/60/90min 200/250/450 zł

W tym programie możesz uzyskać podwójną przyjemność.  Można dotykać naszych masażystek, ich pięknego młodego ciała.  Nasze cudowne masażystki, dzięki doskonałemu opanowaniu techniki Lingam, dostarczą Ci wiele przyjemnych wrażeń.  Będziesz miał okazję pogłaskać masażystkę, dotknąć jej pięknego ciała.  W naszym salonie masaż erotyczny technikę wykonują młode dziewczyny, które doskonale wiedzą, na które punkty erogenne należy wpłynąć, aby osiągnąć przyjemność.  Każda z masażystek posiada odpowiednie wykształcenie i wyróżnia się pięknym wyglądem, gładką skórą oraz atrakcyjną sylwetką.  Cenimy profesjonalizm i estetykę.  I te dwa kryteria są połączone w każdej dziewczynie.

 Sesja obejmuje cały wachlarz usług:

    — Masaż klasyczny

    — Masaż erotyczny

    —  Masaż Lingam

    —  Dotykanie

 Na początek niesamowitej urody, naga masażystka masuje ciało klienta, usuwając blokady z mięśni, rozluźniając go.  Stopniowo jej ruchy stają się coraz łagodniejsze, płynniejsze, dziewczyna przesuwa piersi, pośladki, biodra po ciału klienta, ocierając się o każdy centymetr jego ciała.  Kiedy mężczyzna jest całkowicie zrelaksowany, rzemieślnik idzie bezpośrednio do masażu lingamem.  Każdy ruch sprawia niesamowitą przyjemność.

 Olejek aromatyczny służy do spotęgowania doznań, sprawia, że ​​każdy dotyk jest niesamowicie delikatny, wyostrza wszystkie zmysły i podnieca.  Dodatkowo dziewczynka może używać piór, kawałków lodu.

Video

Opcje

Usługi

  • Masaż erotyczny
  • Fetysz stóp
  • Masaż całego ciała
  • Masaż klasyczny
  • Oferta masażu
  • Masaż prostaty
  • Bielizna damska
  • Tantra
  • Masaż tajski

Komentarze

review (0)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy.!