top

Filtry:

Bernatka

TYLKO MASAŻ

Komentarze(0)review

Bernatka

TYLKO MASAŻ

Wiek: 46
Wzrost: 158cm
Waga: 95kg
Biust: 5

Miasto:

Krynica Zdrój

Adres:


33-380 krynica zdrój

Opis

Witajcie boginie  i bogowie !!!

Mam na imię Bernatka i zawodowo zajmuje się masażem tantrycznym czyli takim który uzdrawia energie sexualna. Z wykształcenia jestem Technikiem masażysta a moja przygoda z tantra zaczęła się 10 lat temu gdy sama miałam problemy z osiągnieciem orgazmu. Dziś pomagam innym dlatego na spotkanie ze mną zapraszam osoby które maja problem z osiągnieciem orgazmu, zaburzeniami erekcji, spadkiem libido , przedwczesnym wytryskiem, kompleksami , nieśmiałością , samotnością oraz tych wszystkich którzy chcą się przy mnie zrelaksować i odstresować. Masaż tantryczny nie tylko uzdrowi waszą sexualność ale także rozbudzi wasze zmysły i ciało , oraz pomoże wam pozbyć się napięć i stresów a także wyzwoli hormony szczęścia i powiększy twój rozmiar.

Wykonuje tylko masaż o nazwie ,,uzdrawianie lingama,,  tylko dla panów lub ,,uzdrawianie yoni ,, tylko dla pań  oraz masaż dla par.   koszt każdego masażu to 250 za 1 h

Masaż zaczynamy od rozmowy gdzie opowiesz mi o swoim problemie z jakim do mnie przychodzisz. Następnie weźmiesz prysznic aby się odświeżyć i rozgrzać ciało ciepłą wodą, potem zrobię ci krótki rytuał powitalny tz. ,,przywitanie boga,, a następnie będę cię masować na miękkim łóżku , przy świecach i muzyce relaksacyjnej ciepłym olejkiem aby spotęgować twoje doznania.
Podczas masażu będziemy nadzy.Aby proces uzdrawiania mógł przebiegać prawidłowo zalecam podczas masażu mieć zamknięte oczy.
Masaż zakończymy wytryskiem o ile będziesz sobie tego życzył lub życzyła.
Po masażu możesz wziąć prysznic
Całkowity czas spotkania to 1,5 godziny. Masuje pełna godzinę.

Z tego względu że przemieszczam się po Polsce można mnie spotkać tylko w niektórych miastach . Żeby skorzystać z mojego masażu należy wcześniej do mnie zadzwonić i dopytać o wszystkie szczególy a następnie  umówić dzień i  godzinę spotkania. Ta osoba która wpłaci zaliczkę bedzie miała zagwarantowane miejsce

Godziny na które się umawiam to / 10,00 / 12,00 / 14,00 / 16.00 / 18,00 / 20,00 /

Zapraszam gorąco

Bernatka 76

Jeśli nie będziesz mógł się do mnie dodzwonić to napisz smsa . Odpisze w wolnej chwili.

Na wszystkie pytania odpowiadam tylko podczas rozmowy telefonicznej.

Nie przyjmuje panów którzy sa pod wpływem alkoholu lub innych srodków, którzy  pragną sexu , minetki i dziwnych zabaw sexualnych w moja strone. Nie świadczę usług sexualnych , nie robię lodów ani nie ma ocierania sie o moje genitalia, nie ma wytrysków na ciało. Możemy natomiast masaż urozmaicić odgrywaniem erotycznych ról.

Sexowną bielizne ubieram tylko na życzenie dlatego trzeba poinformować mnie o tym wczesniej.

Rabat tylko dla tych którzy przyprowadza kolegę lub koleżanka na masaż tz . jeśli twój znajomy weźmie 1 h masażu dostaniesz 50 zł rabatu jeśli weźmie 2 h to dostaniesz 100 zł rabatu.

Nie żałuj sobie pieszczot i przyjemności bo jeśli ty sam sobie nie zafundujesz najlepszych rozkoszy to nikt inny ci tego nie zasponsoruje.

Video

Brak filmówBrak filmów

Opcje

Usługi

  • Wspólny prysznic
  • Masaż erotyczny
  • Fetysz stóp
  • Masaż całego ciała
  • Duże piersi
  • Masaż klasyczny
  • Oferta masażu
  • Bielizna damska
  • Tantra
  • Masaż tajski

Komentarze

review (0)

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, bądź pierwszy.!